O firmie:


Nazwa firmy: ramii

Domena: https://www.ramii.pl/

Adres: Zielona 87 b

Miejscowość: Bolechowice

Kod pocztowy: 32-082

Telefon: 533 323 561Opis:


Rdzewienie elementów metalowych, które są nieodpowiednio zabezpieczone, jest tylko kwestią czasu. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby zapobiec lub zwalczyć korozję, zastosuj reaktywną farbę antykorozyjną Corizon. To produkt charakteryzujący się wysoką wytrzymałością, którą zyskuje się po nałożeniu go na wybraną powierzchnię metalową. Odporność na działanie różnych negatywnych czynników jak oleje, woda morska i wiele innych umożliwia szerokie zastosowanie tej farby. Można nią pokryć elementy metalowe łodzi, jachtu, płotu etc.

Farba ta dostępna jest w asortymencie sklepu Ramii.pl, dokładniej na stronie http://www.ramii.pl/pl/farby/corizon,43.htm. Sklep oferuje ją w wyjątkowo przystępnej cenie, dzięki czemu przy nawet szeroko zakrojonych pracach nie trzeba będzie ponosić wysokich kosztów.

To jednak nie wszystko, co znajduje się w jego ofercie. Katalog produktów zawiera również rozcieńczalniki, farby kredowe, tablicowe, z mieszalnika, a także różne akcesoria malarskie. W sklepie tym można znaleźć więc obszerny asortyment dla wszystkich, którzy planują malowanie i inne podobne prace.

Data dodania: 27-04-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ramii


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!