O firmie:


Nazwa firmy: Kancelarie64

Domena: https://kancelarie64.pl/

Adres: Niepodległości 64

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100

Telefon: 607 790 933Opis:


Uważasz, że zostałeś niesłusznie zwolniony tylko dlatego, że upomniałeś się o swoje prawa? Pracodawca nakładał na Ciebie dużo więcej obowiązków, niż miałeś to zapisane w umowie, ale nie szły za tym dodatkowe pieniądze? Jeżeli rzeczywiście było tak, to możesz dochodzić swoich praw w sądzie, ale przydałby Ci się prawnik dobrze znający prawo pracy. W Lesznie zapewne są takie kancelarie, które zajmują się pomocą takim osobom jak Ty, chociażby ta ze strony kancelarie64.pl, zatrudniająca wielu prawników specjalizujących się głównie w prawie cywilnym, którego gałęzią jest prawo pracy.

Jeżeli uznasz, że to dobry pomysł, możesz zatrudnić jednego z tych prawników do zajęcia się Twoją sprawą. Taka osoba zrobi dokładne rozeznanie i od razu powie, jakie masz szanse, aby tę sprawę wygrać. Pomoże także w sporządzeniu odpowiedniego pisma do sądu, jeżeli polubowne załatwienie sprawy nie będzie wchodziło w grę. 

Biuro to pomaga nie tylko pracownikom, ale stoi także na straży interesów pracodawcy, pomagając w sporządzaniu czy weryfikowaniu umów, regulaminów pracowniczych i wielu innych dokumentów firmy.

Data dodania: 05-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Kancelarie64


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!