O firmie:


Nazwa firmy: Balt Credit Sp. z o. o.

Domena: https://baltcredit.pl/

Adres: Świętokrzyska 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-057

Telefon: +48 22 829 91 65Opis:


Na stronie prywatnej firmy pożyczkowej można poznać istotne pojęcia z dziedziny finansów i kredytów, które znać powinien tak naprawdę każdy, każdy bowiem może mieć do czynienia z kredytami, bankami, a także, niestety, długami. Warto zatem dowiedzieć się na przykład tego, czym są rejestry dłużników - BIK i KRD i kiedy można do nich trafić. Poznanie tej wiedzy jest tym bardziej ważne że dotyczy to wcale nie tylko osób mających kredyty i pożyczki. Do rejestru dłużników trafiają też osoby, które mocno zalegają z rachunkami czy mają niespłacone mandaty.

Często się o tym nie wie, nawet nie mając świadomości, że figuruje się w tego rodzaju spisie - okazuje się to dopiero wtedy, gdy chce się zaciągnąć kredyt i bank uznaje, że jest to niemożliwe.

W przypadku przedsiębiorców jednak nie jest to większy problem, ponieważ zawsze mogą oni zgłosić się po pożyczkę do firmy Balt Credit, wystarczy tylko, że mają nieruchomość, która może być zastawem pożyczki. W dodatku większość formalności przeprowadzana jest online.

Data dodania: 06-06-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Balt Credit Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!