O firmie:


Nazwa firmy: SpecShop.pl

Domena: https://www.specshop.pl

Adres: Kościuszki 114

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-717

Telefon: 533 372 997Opis:


Dobrej jakości odzież outdoorowa chroni przed zmienną pogodą, dlatego też warto zrobić zakupy w sklepie internetowym SpecShop. Firma sprzedaje wysokiej klasy ubrania taktyczne przeznaczone nie tylko dla miłośników wspinaczki górskiej, ale i myśliwych, żołnierzy, służb granicznych, policjantów.

Wśród chętnie wybieranych artykułów znajdują się spodnie taktyczne, które wyróżniają się eleganckim wyglądem, lekkością i wytrzymałością. Zastosowany materiał jest elastyczny i oddychający, co gwarantuje komfort podczas noszenia. Poza tym produkt ma aż dziesięć funkcjonalnych, pojemnych kieszeni. Dodatkowo sklep oferuje porządne, wodoodporne obuwie skórzane, które jest przystosowane do intensywnej eksploatacji oraz ciepłe, przeciwdeszczowe kurtki. W przypadku osób udających się na zimowe wyprawy przedsiębiorstwo przygotowało doskonałej jakości odzież termoaktywną.

Firma gwarantuje indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości produktów oraz obsługi.

Data dodania: 24-02-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o SpecShop.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!