O firmie:


Nazwa firmy: DAUL Jacek Jastrzębski

Domena: http://daul.pl/

Adres: PŁK Dąbka 2

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-732

Telefon: +48 512 317 169Opis:


Profesjonalna firma zajmująca się obsługą planów filmowych posiada rozbudowaną ofertę, w której każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Klienci mają możliwość wypożyczenia strojów, gadżetów i elementów scenografii.

Właściciele firmy budują swoją markę od wielu lat, starannie gromadząc w magazynach wszystko to, co może okazać się przydatne w trakcie nagrywania, filmu, reklamy, czy też teledysku. 

Podejmując współpracę z wypożyczalnią warto zastanowić się nad skorzystaniem z dodatkowych świadczeń, jakie ta posiada w swojej ofercie. W grę wchodzi, chociażby, kompleksowa obsługa planów filmowych. Fachowcy zapewniają wtedy mobilną garderobę (najczęściej jest to specjalnie przystosowany do tego bus lub autokar) oraz zajmują się aranżacją scenografii, uwzględniając wszystkie wskazówki przekazane przez klienta.

Na stronie internetowej daul.pl dostępne są zdjęcia ukazujące przeprowadzone dotąd realizacje (jako przykład może posłużyć scenografia wykonana w Krakowie). Cennik świadczeń jest elastyczny.

Data dodania: 21-03-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o DAUL Jacek Jastrzębski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!